Özlem Kayasaroğlu Acar

Özlem Kayasaroğlu Acar

Özlem Kayasaroğlu Acar

Kurucu-Dijital Yaratıcı

Profesyonel iş hayatıma yaklaşık 4 sene sürecek olan Garanti Bankası ve Ing Bank tecrübeleriyle başladım. Bankacılık yaparken de Dijital Pazarlama alanında kendimi geliştirmeye devam ettim. Lise ve üniversite de pazarlama ve davranışsal psikoloji ile ilgili kitaplar okudum, üniversitede pazarlamada teorik bilgilerle pratiği birleştirdim. Satış pazarlama yaptığım bankacılık sektörüne veda ederek Dijital Pazarlama alanına girdim.

Tam zamanlı deneyimlerden sonra zamanımı daha verimli kullanabilmek adına freelance (serbest) çalışma prensibine yoğunlaştım ve bu süreçte yeteneklerime daha da odaklanma şansı buldum.

Pazarlama aşığı, yazar, Youtuber, dijital içerik üreticisi, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklam ve kampanya yönetimi, video kurgu ve editing, fotoğrafçılık ve foto-manipülasyon ve aslında hepsinin toplamı Dijital Yaratıcı olarak markalara ve kişilere danışmanlık hizmeti veriyorum.

HolaBaby Photo Studio ve Ajans'ın kurucusu küçük kız kardeş olmaktan ayrıca gurur duyuyor ve kısa zamanda sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum.

www.ozlem.kayasaroglu.com

ÖZLEM'E MESAJ GÖNDER!

Testimonials

Sürprizleri ile bu yılımızı taçlandıran "HolaBaby" ekibine teşekkür ediyoruz. Muhteşemsiniz.

Ömer & Melek
Ömer & Melek

Güler yüzlü, samimi ve gerçekten büyülü kareler için teşekkür ederiz. En güzel anımızı ölümsüzleştirdiniz. Tekrar teşekkürler...

Gamze & Ahmet

2 tane şeker mi şeker kız kardeş. O kadar profesyonel , o kadar cana yakınlardı ki; iyi ki bebişimin anılarını sizin ellerinize bırakmışız dedik. Prenses kızımın da büyüdüğünde sizi hatırlayıp mutlu olacağına çok eminim. Her şey için teşekkür ederiz Sema Hanım ve Özlem Hanım

Tuğçe & Özkan
Tuğçe & Özkan

Nişandan 2 gün önce Özlem Hanım'la anlaştık. Harika karelerle nişanımızı ölümsüzleştirdi. Teşekkürler HolaBaby

Gülsüm & Barış
Gülsüm & Barış
×