Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

SANAT, EMPATI & SAĞLIK

BİZ KİMİZ?

HolaBaby Photo Studio ve Ajans; 20 yıllık deneyimli hemşire ile 9 yıllık Dijital Yaratıcı olan iki genç kadının ortak girişimidir. Alanlarında uzman bu ekibin kesiştiği nokta ise “sanat ile sağlık”tır bu iki önemli kavram da HolaBaby Photo Studio ve Ajans’ı yansıtmaktadır.

Hijyenik ortam, anatomik poz verme ve ısı doğum fotoğrafçılığında bebeğin konforu için çok önemlidir. Her anı önemlidir fakat her ailenin göz bebeği minicik bebeklerimizin konforu bizim için birinci aşamada önem taşımaktadır. Bu anlamda 20 yıllık deneyimli hemşiremiz; anatomik olarak poz pozisyonu verdirirken, fotoğraf çekimi de kısa zamanda tamamlanmaktadır.

HolaBaby Photo Studio ve Ajans olarak, yenidoğan, özel gün (gender party, mevlüt, diş buğdayı vs) nişan & düğün konsept çekimleri olmak üzere profesyonel fotoğraf çekimleri ve fotoğraf manipülasyonları ile daha fantastik fotoğraflar yaratıyoruz.

Aileler ve yenidoğan fotoğrafçıları için özel olarak tasarlanmış butik konsept/ props ya da kıyafetlerin satışı ve sektöre katkı sağlayarak, Hola Stilini bir çok meslektaşımıza yansıtmayı amaçlıyoruz.

Ankara’da bir butik dijital ajansız, bu alanda ürün ya da hizmet video çekimi, meslek grupları için video çekimi ve youtube kanal yönetimi, sosyal medya pazarlaması yönetimi olmak üzere tüm Dijital Pazarlama süreçlerini markalarla beraber yürütüyoruz.

Dijital pazarlama, sosyal medya, fotoğraf düzenleme ve manipülasyon, video & kurgu alanlarında birebir dersler vermekteyiz.

 

Dijital Pazarlama Ajansı olarak da hizmet vermekteyiz. Dijital içerik üretimi, video kurgu ve montaj işlemleri, websitesi & SEO, Sosyal Medya Pazarlaması Yönetimi yapılmaktadır.

 

Özlem Kayasaroğlu Acar
Özlem Kayasaroğlu Acar
Kurucu-Dijital Yaratıcı
HolaBaby Photo Studio ve Ajans’ın kurucusu olmaktan ayrıca gurur duyuyor ve kısa zamanda sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum.

Sürprizleri ile bu yılımızı taçlandıran "HolaBaby" ekibine teşekkür ediyoruz. Muhteşemsiniz.

Ömer & Melek
Ömer & Melek

Güler yüzlü, samimi ve gerçekten büyülü kareler için teşekkür ederiz. En güzel anımızı ölümsüzleştirdiniz. Tekrar teşekkürler...

Gamze & Ahmet

2 tane şeker mi şeker kız kardeş. O kadar profesyonel , o kadar cana yakınlardı ki; iyi ki bebişimin anılarını sizin ellerinize bırakmışız dedik. Prenses kızımın da büyüdüğünde sizi hatırlayıp mutlu olacağına çok eminim. Her şey için teşekkür ederiz Sema Hanım ve Özlem Hanım

Tuğçe & Özkan
Tuğçe & Özkan
×